ODCHODNÉ MŮŽETE ZAPLATIT UŽ DNES

Vypadá to divně, že? Ale nebojte, nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Jen jsme od dnešního dne spustili prodej přes GoOut.
Jen bychom rádi zkusili podporu našeho projektu i pro příští rok formou dobrovolného vstupného. Dobrovolné vstupné můžete uhradit na https://goout.net/cs/listky/jsme-ze-stejne-planety/svpe/ do sobotní půlnoci nebo i v hotovosti, přímo na akci v ARTshopu.
Vybranou částku zveřejníme. Jak už psala Hana, čeká nás příští rok finančně náročný ročník (jakoby ten letošní nebyl…), tady je její text z FB:

„Jsme ze starého světa – hodinky, které se nenatahují, pro nás ztratily kontakt s časem, který odměřují. Mailové korespondence vytlačily vůni a tajemno vět zalepených v rukou psaných dopisech a nákupy přes internet už nejsou pro nás – musíme věci vidět, osahat, vyzkoušet je.

A tak nějak vzniklo ODCHODNÉ.

Nevybíráme vstupně, ale…. Pokud budete po sobotní Jsme ze stejné planety odcházet z parku spokojeni, můžete ODCHODNÝM podpořit přípravu následného ročníku 2020 (ten bude věnovaný Anglii, divadlu a můžete se těšit, kromě jiného, na Davida Vávru a Divadlo Sklep).
Odchodným můžete přispět v ARTshopu, platbu bude, doufejme, možné provést i pomocí mobilu.“

You may also like

Napsat komentář